Życzenia i podziękowania z okazji zakończenia roku szkolnego

2020-06-25 12:54:57, komentarzy: 0

Drodzy Uczniowie!

Z okazji zakończenia roku szkolnego 2019/2020, pragniemy złożyć Wam serdeczne gratulacje i podziękowania za Wasze edukacyjne zaangażowanie.

Ostatni czas był dla nas wyjątkowo trudny i niespodziewanie musieliśmy opuścić szkolne mury oraz rozpocząć zdalne nauczanie. Było to dla nas wszystkich nie lada wyzwanie.

Mimo wielu obaw i niepewności, stanęliśmy na wysokości zadania, organizując lekcje online i inne formy nauczania na odległość.
Jak mówi znane powiedzenie - sukces ma wielu ojców. Bez Waszych chęci i zaangażowania zdalne nauczanie nie powiodłoby się w tak dużym stopniu!
Jesteśmy z Was dumni. Serdecznie gratulujemy edukacyjnych osiągnięć i wspaniałych ocen na świadectwach!

Rozpoczynają się wakacje. Nabierajcie sił i energii, aby powrócić do nas we wrześniu i zgłębiać coraz to nowsze tajniki wiedzy.
Cytując patrona Naszej Szkoły, Świętego Jana Pawła II Wymagajcie od siebie, choćby inni od Was nie wymagali, pragniemy wzbudzić w Was refleksję na nadchodzące wakacje, tak, abyście w nowym roku szkolnym zawitali do nas dojrzalsi i pewni swoich życiowych celów!

Wraz z Gronem Pedagogicznych dziękujemy także Waszym Rodzicom za szczególną pomoc, którą okazali nam podczas zdalnego nauczania.

Z wyrazami wdzięczności i życzeniami zdrowia na nadchodzący czas,
Dyrekcja i Nauczyciele Szkoły Podstawowej w Masłowie