Zmiany dotyczące odwozu dzieci ze szkoły po zajęciach lekcyjnych.

2020-10-26 14:30:28, komentarzy: 0

Szanowni rodzice,

informujemy, że w związku ze zmianami organizacyjnymi pracy szkół na terenie Gminy Masłów, od 27.10 (wtorek) aż do odwołania ulegają zmianie godzina i trasa kursowania autobusów szkolnych, które odwożą dzieci po zajęciach lekcyjnych.

Nowy, obowiązujący grafik odjazdów autobusów:

AUTOBUS  A
1. Masłów Pierwszy szkoła godz. 12.20 - Masłów Pierwszy ul. Lotnicza - Mąchocice    Kapitulne ul. Dolna - Mąchocice Kapitulne ul. Górna - Masłów Pierwszy ul. Podklonówka -Masłów Drugi ul. Krajobrazowa - Dolina  Marczakowa - 19 km (przewożonych ok. 50  osób).

2. Masłów Pierwszy szkoła godz. 13.20 - Wola Kopcowa  ul. Świętokrzyska - Masłów Pierwszy ul. Lotnicza - Mąchocice  Kapitulne ul. Dolna - Mąchocice  Kapitulne ul. Górna - Masłów Pierwszy ul. Podklonówka - ul Ks. J. Marszałka przyst. przy sklepie ABC - Brzezinki - Barcza - Dolina Marczakowa – Masłów Drugi ul. Krajobrazowa - Dąbrowa Łąki – Dąbrowa – Masłów Pierwszy ul. Jana Pawła II.