Zimowa Wycieczka 5-6 latków

2018-01-28 10:37:35, komentarzy: 0

W dniu 17.01.2018 r. dzieci z grupy 5 i 6 latków udały się na zimową wycieczkę do Manufaktury Słodyczy – „Magia Karmelu” oraz Muzeum Zabawek w Kielcach. Dzieci były świadkami wyrobu słodkości, degustowały jeszcze ciepłe cukierki, a nawet samodzielnie wykonały własne lizaki, które zabrały do domu. Otrzymały również dyplomy upamiętniające pobyt w „krainie słodyczy”.

W muzeum przedszkolaki podziwiały ogromną kolekcję zabawek zarówno historycznych jak i współczesnych, obejrzały m.in.: lalki z całego świata, zabawki ludowe, modele samochodów, samolotów i statków oraz ogromną makietę z kolejką elektryczną. Podczas zwiedzania dzieci miały okazję pobawić się w kąciku zabaw m. in.: drewnianymi autami i klockami oraz zabawkami, którymi bawili się ich rodzice i dziadkowie. Wszystkim uczestnikom dopisywał humor, a wycieczkę można uznać za udaną.