Zerówka w Teatrze

2017-03-14 19:38:25, komentarzy: 0

W dniu 10.03.2017 roku klasy 0”a” oraz 0”b” uczestniczyły w wycieczce do WDK w Kielcach, gdzie obejrzały przedstawienie teatralne pt: "Zuzia i jej tajna misja". Dzieci poznały historię małej dziewczynki Zuzi, która bierze sprawy w swoje ręce i wyrusza nocą w poszukiwaniu Księżyca, który pewnego wieczoru nie pojawia się w jej oknie… Dziewczynce w poszukiwaniu zguby towarzyszyć będą niezwykli bohaterowie… Dzieci wraz z Zuzią poznają kota Klemensa, który porusza istotę dobrych manier, poznają Babcię Krysię, która styka się z problemem samotności, ale któremu udaje się zaradzić. Natomiast od Żaby dowiadują się, że tylko od nas zależy, jak postrzegamy otaczającą nas rzeczywistość. Dzieci świetnie się bawiły oraz aktywnie uczestniczyły w przedstawieniu.