MAŁA LIGA PIŁKI RĘCZNEJ W MASŁOWIE - SZKOŁA PODSTAWOWA

2017-10-26 20:59:32, komentarzy: 0

Szkoła Podstawowa wystąpiła w skladzie: Bartek Kundera, Konrad Niebudek, Mikołaj Adamiec, Kacper Kułak, Hubert Furmanek, Szymon Zieliński, Maja Zacharska, Agata Bandrowska, Gabriel Grzegolec, Karol Kmieć, Karol Doleziński, Wojciech Jarosz, Wojciech Kędzierski, Julia Brożyna. – opiekun Krzysztof Mądzik

W Masłowie Dyrektor Szkoły Marcin Gawron, od lat pracujący z młodzieżą sportową, przywitał przybyłe zespoły. Znane są mu emocje , które towarzyszą sportowcom na wszelkich zawodach , więć życząc im dobrego dnia, przekazał im moc dobrych emocji. Każdy z sześciu zespołów zagrał aż po pięć meczy. Nagrody dnia wreczył Julen Aginagalde – kołowy KS PGE VIVE Kielce.

Nasz zespół podszedł do eliminacji bardzo skoncentrowany. Pomimo najmłodszej drużyny w turnieju , przegraliśmy tylko jedno spotkanie z faworytem grupy SP 32 Kielce. Awansowaliśmy zasłużenie z drugiego miejsca. W drużynie wszyscy stanęli na wysokości zadania, a na wyróżnienie zasługuje najmłodszy uczestnik turnieju Bartosz Kundera( 3 lata młodszy od rówieśników), który obronił miedzy innymi 5 rzutów karnych.

Szkoła Podstawowa Masłów – Szkoła Podstawowa Piekoszów                                 7:4 (2:1)

Szkoła Podstawowa Kielce Masłów - Szkoła Podstawowa Nr 32                              3-10 (0:7)

Szkoła Podstawowa Kielce Masłów – Szkoła Podstawowa Wąchock                        6:1 (3:0)
Szkoła Podstawowa Masłów – Szkoła Podstawowa Wielka Wieś                              8:6 (5:4)

Szkoła Podstawowa Masłów – Szkoła Podstawowa im. Św. Stanisława Kostki         8:4 (4:1)

Klasyfikacja w eliminacjach w I grupie .
Szkoły z miejsc 1-3 awansowały do ćwierćfinałów z punktami z eliminacji

1 – Szkoła Podstawowa Nr 32 Kielce – 4 pkt.
2 – Szkoła Podstawowa Masłów – 2 pkt.
3 – Szkoła Podstawowa Wąchock – 0 pkt.

4 – Szkoła Podstawowa Wielka Wieś
5 –Szkoła Podstawowa Piekoszów
6 – Szkoła Podstawowa im. Św. Stanisława Kostki

Do ćwierćfinałów zakwalifikowały się Szkoły Podstawowe: Nr 32 z Kielc, z Masłowa i Wąchocka.