Zbiórka żywności w Masłowie – „Paczka dla seniora”

2019-09-29 20:11:27, komentarzy: 0

Na początku października w wielu sklepach w naszym regionie wolontariusze Banku Żywności prowadzić będą dwudniową zbiórkę żywności „Paczka dla Seniora”. Każdy klient, przy okazji zakupów do swojego domu, będzie mógł przekazać wolontariuszom produkty spożywcze o przedłużonym okresie trwałości oraz artykuły chemiczne, którymi chce podzielić się z osobami najuboższymi.

Na terenie gminy Masłów zbiórka odbywać się będzie w markecie SPAR w Masłowie Pierwszym 4 października 2019 roku (piątek) w godzinach  14 -19 oraz 5 października 2019 roku (sobota) w godzinach 9 -16:30. Projekt Banku Żywności realizować będą uczniowie Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Masłowie - członkowie Koła PCK (pod opieką pani Joanny Nogaj oraz pani Marioli Sztandery) we współpracy ze Stowarzyszeniem Rozwoju Wsi Mąchocice Scholasteria i Ciekoty pn. „Żeromszczyzna” oraz pracownikami Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej.

Zebrane artykuły trafią do doświadczających różnych trudności seniorów mieszkających na terenie naszej gminy.

Zachęcamy Państwa do włączenia się w akcję niesienia pomocy osobom potrzebującym wsparcia.