Zbiórka żywności – dziękujemy.

2019-12-02 21:43:58, komentarzy: 0

Uczniowie działający w Szkolnym Kole PCK uczestniczyli w świątecznej zbiórce żywności zorganizowanej 29 - 30 listopada przez Kielecki Bank Żywności. Mieszkańcy gminy – na czele z panem Wójtem Tomaszem Lato oraz wszyscy klienci marketu SPAR w Masłowie włączyli się w naszą akcję – dzięki ich szczodrobliwości zebraliśmy 350 kilogramów żywności.

Jesteśmy Państwu wdzięczni za lekcję dzielenia się dobrem.

Wszystkie artykuły przekazaliśmy do Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Masłowie, z nadzieją, że w tym roku żaden wigilijny stół nie będzie pusty.

Dziękujemy pracownikom Kieleckiego Banku Żywności oraz Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej, działaczom Stowarzyszenia Rozwoju Wsi Mąchocice Scholasteria i Ciekoty pn. „Żeromszczyzna”, a także właścicielom i obsłudze sklepu SPAR - za zrozumienie, pomoc i stworzenie przyjaznej atmosfery w czasie trwania akcji.

Pamiętajmy: „Każdy gest, nawet najdrobniejszy zmienia świat, czyjś świat.”

Opiekunowie: S. Maria Łuszczyńska,
Joanna Nogaj, Mariola Sztandera