Zawody w piłce nożnej, oraz mini piłce nożnej chłopców o Mistrzostwo Gminy Masłów w roku szkolnym 2017/18

2017-10-22 19:21:00, komentarzy: 0

Mąchocice Kapitulne, 18, 19.10.2017

Corocznie w pażdzierniku rozgrywane są zawody w mini pilce nożnej i pilce nożnej gimnazjum. Również w tym roku na boisku typu „ Orlik” w turnieju miedzyszkonym szkół podstawowych rywalizowali chłopcy reprezentując naszą szkołę. We wtorek 18 pażdziernika grali gimnazjaliści, natomiast dzień pozniej uczniowie szkoł podstawowych z Brzezinek, Mąchocic Scholasterii, Mąchocic Kapitulnych oraz Masłowa. W tym roku w zawodach rejonowych ( mistrzowie 5 gmin – Masłów, Miedziana Góra, Mniów, Strawczyn, Zagnańsk) naszą gminę będą reprezentowac drużyny z Masłowa zarówno w gimnazjum , jak i ze szkoły podstawowej, które wygrały współzawodnictwo.

Tabela końcowa:

1. 1.     MASŁÓW                                                5 pkt  bramki 3:2
  2. 2.     SCHOLASTERIA                                   5pkt   bramki 2:1
  3. 3.              MĄCHOCICE SCHOLASTERIA          2 pkt
  4. 4.    BRZEZINKI                                            2 pkt

Rozegrane mecze naszych zespołów :

MASŁÓW  -  MĄCHOCICE SCHOLASTERIA                                         1:0

MASŁÓW  -  MĄCHOCICE KAPITULNE                                                1:1

M.SCHOLASTERIA  -  BRZEZINKI                                                          1:1

Gimnazjum

MASŁÓW  -  MĄCHOCICE KAPITULNE                                                5:3

Bramki dla naszej drużyny zdobyli:

3 – Hubert Furmanek ( Szkoła Podstawowa )

2 – Kobyłecki Dawid

1 – Paryska Dawid

1 – Lipowski Marciń

1 - samobójcza

Gimnazjum : Dawid Kobyłecki, Dawid Paryska, Jan Kasperek, Eryk Dziwoń, Igor Biskupski,Bartosz Zieliński , Marcin Lipowski, Czarek Różyc, Wiktor, Fijałkowski.

Szkoła Podstawowa: Bartek Kundera, Konrad Niebudek, Karol Adamiel, Kacper Kułak, Hubert Furmanek, Szymon Zieliński, Filip Zagniński, Jan Borowiec, Mikołaj Kozubek

Opiekun naszych drużyn : Mądzik Krzysztof