Zawody w mini piłce nożnej chłopców o Mistrzostwo Gminy Masłów w roku szkolnym 2019/2020

2019-09-30 08:58:34, komentarzy: 0

Mąchocice Kapitulne, 27.09.2019

Zawody w  mini piłce nożnej chłopców o Mistrzostwo Gminy Masłów w roku szkolnym 2019/2020

W dniu 27 września na „Orliku” w Mąchocicach Kapitulnych rozegrano turniej gminnym szkół podstawowych rocznika 2007-2008. Rywalizowali chłopcy o mistrzostwo gminy i awans do zawodów rejonowych. Chłopcy z Brzezinek, Mąchocic Scholasterii, Mąchocic Kapitulnych oraz Masłowa stoczyli pojedynki grająć systemem każdy z każdym. Rywalizacja była bardzo wyrównana i o awansie decydowała mała tabela, ponieważ trzy drużyny zdobyły po 6 punktów. W tym roku w zawodach rejonowych ( mistrzowie 5 gmin – Masłów, Miedziana Góra, Mniów, Strawczyn, Zagnańsk) naszą gminę będą reprezentować dwie drużyny – SP Mąchocice Scholasteria i SP Masłów.

Tabela końcowa:

1. 1.     MĄCHOCICE SCHOLASTERIA           6 pkt
  2. 2.     MASŁÓW                                                6 pkt
  3. 3.              MĄCHOCICE KAPITULNE          6 pkt
  4. 4.    BRZEZINKI                                            0 pkt

Rozegrane mecze naszego zespołu  :

MASŁÓW  -  MĄCHOCICE SCHOLASTERIA                                        1:0

MASŁÓW  -  MĄCHOCICE KAPITULNE                                              1:2

M.SCHOLASTERIA  -  BRZEZINKI                                                     1:0

Bramki dla naszej drużyny zdobyli:

Bartosz Kundera, Maciej Wypych, Przemysław Kundera po 1 bramce

Szkoła Podstawowa: Bartek Kundera, Przemysław Kundera, Maciej Wypych, Krystian Niebudek, Oliwier Nogalski, Wiktor Anioł, Błażej Płochocki, Aleksander Rzadkowski, Cedro Filip