2019-12-15 14:08:27, komentarzy: 0

Uczniowie, rodzice, grono pedagogiczne oraz Dyrekcja Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Masłowie serdecznie zapraszają na przedświąteczne spotkanie kolędowe, któremu będzie przyświecał szlachetny cel niesienia pomocy dwojgu naszym przedszkolakom Adriannie i Pawełkowi Gilom.

Ada i Pawełek  zmagają się z chorobą genetyczną o charakterze postępującym encefalopatią z odkładaniem się żelaza w mózgu. Wymagają stałej opieki lekarskiej oraz rehabilitacji. Bardzo ważnym czynnikiem opieki nad rodzeństwem jest modernizacja domu rodzinnego - dostosowanie do ograniczeń, które nakłada na rodzinę choroba.

Akcja „Serce dla Serca” zostanie zorganizowana w naszej szkole już po raz trzeci.

18 i 19 grudnia 2019 przeprowadzona zostanie loteria fantowa oraz kiermasz bożonarodzeniowy ze zbiórką pieniędzy dla naszych przyjaciół, a wszystko odbędzie się przy wspaniałej inscenizacji Jasełek, wspólnym śpiewaniu kolęd i prezentacji talentów.

Dla wszystkich przybyłych gości, którzy zechcą wesprzeć rodzinę Gilów nie zabraknie atrakcji. Mamy nadzieję, że ten wspaniały czas dzielenia się dobrem i ciepłem naszych serc przyniesie wiarę i wsparcie dla tych, którzy tego naprawdę potrzebują.

Serdecznie zapraszamy!!!

Loteria fantowa i kiermasz bożonarodzeniowy ze zbiórką pieniędzy.

18 grudnia (środa) w godz. 9.00 – 14.00.

19 grudnia (czwartek) od godz. 8.00 do zakończenia finału.

Jasełka  i kiermasz bożonarodzeniowy ze zbiórką pieniędzy.

19 grudnia (czwartek) godz.17.00.