Zakończenie roku szkolnego 2018//2019 -relacja

2019-06-20 22:11:06, komentarzy: 0

We wtorek 18 czerwca odbyło się w naszej szkole uroczyste pożegnanie uczniów klas trzecich gimnazjum oraz klasy ósmej szkoły podstawowej.  Zostały wręczone nagrody dla uczniów wyróżniających się w nauce oraz statuetka najlepszego absolwenta. W tym roku tytuł ten przypadł Bartłomiejowi Zielińskiemu z klasy 3a. Absolwenci odtańczyli poloneza oraz zaprezentowali przygotowany przez siebie program artystyczny. Po zakończeniu uroczystości uczniowie wspólnie bawili się podczas  „Balu Absolwenta”.

Oficjalne zakończenie roku szkolnego odbyło się w środę 19 czerwca. W trakcie uroczystości na hali sportowej dyrekcja szkoły wręczyła nagrody dla wyróżniających się uczniów.

Podsumowaniem tego uroczystego dnia była gala wręczenia nagród która miała miejsce w Szklanym Domu w Ciekotach. Najlepsi uczniowie całej gminy Masłów podczas tej gali zostali uhonorowani nagrodami finansowymi.

Fotorelacja wtorek:

Fotorelacja środa: