Zakończenie roku szkolnego 2017/2018

2018-06-26 22:46:06, komentarzy: 0

W ubiegły czwartek odbyło się w naszej szkole uroczyste pożegnanie uczniów klas trzecich gimnazjum.  Zostały wręczone nagrody dla uczniów wyróżniających się w nauce oraz statuetka najlepszego absolwenta. W tym roku tytuł ten przypadł Piotrowi Wójcikowi z klasy 3b. Absolwenci odtańczyli poloneza oraz zaprezentowali przygotowany przez siebie program artystyczny.

Oficjalne zakończenie roku szkolnego odbyło się w piątek 22 czerwca. W trakcie uroczystości na hali sportowej dyrekcja szkoły wręczyła nagrody dla wyróżniających się uczniów.

Podsumowaniem tego uroczystego dnia była gala wręczenia nagród która miała miejsce w Szklanym Domu w Ciekotach. Najlepsi uczniowie całej gminy Masłów podczas tej gali zostali uhonorowani nagrodami finansowymi.

Galeria z czwartkowych uroczystości:

Galeria z piątkowych uroczystości:

Galeria z gali w Ciekotach:

Więcej zdjęć i relacja na stronie gminy z gali w Ciekotach dostępna jest pod linkiem: https://www.maslow.pl/asp/pl_start.asp?typ=13&sub=0&subsub=0&menu=1&artykul=1508&akcja=artykul