Zakończenie Roku szkolnego

2016-06-23 21:42:33, komentarzy: 0

Pożegnania nadszedł czas.

23 czerwca uczniowie  klas szóstych Szkoły Podstawowej i klas trzecich Gimnazjum  Zespołu Szkół w Masłowie uroczyście zakończyli rok szkolny 2015/2016.

Rozpoczęli pięknie zatańczonym polonezem, który zawsze zachwyca i wzrusza. Część artystyczną stanowił pełen wspomnień i podziękowań program. Szkoła przez wiele lat była dla uczniów drugim domem, czuli się w niej ważni, potrzebni i doceniani. Przed nimi nowy, nieznany świat, nowe drogi, wyzwania, coraz mniej wskazówek i drogowskazów.  Kolorową krainę dziecięcych marzeń przesłoni szara mgła codzienności. Ale „wstaje nowy dzień” i rozpocznie nowy etap w ich życiu. Słowa otuchy i gratulacje uczniowie otrzymali od pani dyrektor Ilony Niebudek, wójta gminy Masłów pana Tomasza Lato i nauczycieli.

Najlepszym absolwentem Szkoły Podstawowej  został Bartłomiej Zieliński, Gimnazjum – Dominika Brzoza.

Uczniowie otrzymali nagrody za najlepsze wyniki w nauce,  za najwyższe wyniki egzaminu i sprawdzianu szóstoklasisty , a także za empatię, życzliwość i koleżeństwo.

Gratulujemy.