Zajęcia w szkole zawieszone do 25.03 !!!

2020-03-11 13:01:43, komentarzy: 0

Uwaga !!!

Szanowni Rodzice !

Ze względu na bezpieczeństwo, w związku z koniecznością zapobiegania rozprzestrzenianiu się koronawirusa, decyzją Ministra Edukacji Narodowej, 12 i 13 marca 2020 r. nie odbędą się zajęcia dydaktyczno – wychowawcze, a jedynie opiekuńcze. Prosimy rodziców wychowanków z oddziałów przedszkolnych i uczniów wszystkich klas Szkoły Podstawowej  o możliwość zapewnienia w tych dniach opieki swoim dzieciom.

Od poniedziałku tj. 16.03.2020 r. do 25.03.2020 r. szkoła zostaje zamknięta. Nauczyciele przygotują materiały dydaktyczne do samodzielnej pracy uczniów w domu, które będą dostępne w dzienniku elektronicznym. Ministerstwo Edukacji Narodowej na platformie epodręczniki.pl. udostępnia szereg materiałów edukacyjnych, które pozwolą uzupełnić, ugruntować i poszerzyć wiedzę uczniów. Dostęp do tych zasobów jest bezpłatny. Rodzicom dzieci w wieku do 8 lat, przysługuje zasiłek opiekuńczy do 14 dni. Szczegółowe informacje znajdziecie Państwo na stronie internetowej ZUS. Prosimy również o przestrzeganie zasad higieny i czystości pomieszczeń, w których przebywamy. Należy unikać  miejsc, gdzie są duże skupiska ludzi (np. komunikacja publiczna, kino, teatr, centra handlowe). Jednocześnie pragniemy przypomnieć jak się zabezpieczyć przed koronawirusem:

• Często myj ręce przy użyciu mydła i wody.
  • Przy kasłaniu i kichaniu zakrywaj usta i nos. Zachowaj co najmniej metr odległości od osób, które kaszlą i kichają.

Szczegółowe informacje znajdą Państwo również na stronie Kuratorium Oświaty w Kielcach, oraz na stronie Ministerstwa Edukacji Narodowej.