Zajęcia ruchowe dla zerówek na hali sportowej

2020-11-18 18:22:03, komentarzy: 0

Zabawa, aktywność fizyczna to podstawowe i dominujące formy działalności dzieci.  Zabawy, gry ruchowe - stanowią jedną z najbardziej interesujących form zabawowych dzieci.  Dzieci z zerówek: 0a i 0b od paru tygodni mają okazję czynnie brać udział w zabawach ruchowych na hali sportowej w naszej szkole. Zajęcia odbywają się trzy razy w tygodniu i prowadzone są przez nauczycieli WF. Nauczyciele dbają o różnorodność zabaw, sposób prowadzenia zabaw jest ciekawy dla małych sportowców. Wszystkie dzieci aktywnie uczestniczą w zajęciach, mają przygotowany strój sportowy.  Dzieci na zajęciach rozwijają zręczność, zwinność, szybkość, kształcą umiejętności motoryczne. Każde dziecko wychodzi z zajęć zadowolone, oczekując na kolejny dzień rywalizacji sportowych.