Zajęcia otwarte w zerówkach

2018-04-03 10:44:11, komentarzy: 0

Dnia 27 marca tuż przed świętami Wielkanocnymi w grupie 0 „a” oraz 0”b” odbyły się zajęcia otwarte z udziałem rodziców. Dzieci miały okazję zaprosić rodziców do wspólnej zabawy w kole, poszukiwania ukrytych pisanek z zagadkami oraz zadaniami. Każdy uczestnik zajęć mógł również na chwilę zamienić się w króliczka wielkanocnego w zabawie „Easter Bunny”. Dzieci prezentowały również swoje umiejętności wokalne oraz nauczyły rodziców piosenki pt: „Bajkowe pisanki”. Następnie wszyscy przystąpili do wykonania pięknych ozdób świątecznych. Efektem prac były kolorowe jajeczka, kurczaczki itp.  Wszystkim gratulujemy kreatywności, mamy nadzieję iż powstałe ozdoby były ciekawą ozdobą wielkanocnych stołów.

Serdecznie dziękujemy rodzicom oraz obecnym nauczycielom za obecność na zajęciach, zaangażowanie, wspólną zabawę, dobry humor oraz miło spędzony czas!

Ponadto dziękujemy pani Ani z Gminnej Biblioteki Publicznej w Masłowie za poprowadzenie zajęć plastycznych w dniu 28 marca, na których dzieci wykonały wspaniałe bociany oraz koszyczki wielkanocne, w których posadziły rzeżuchę. Dziękujemy serdecznie!