Zajęcia otwarte w zerówce

2018-01-19 20:51:36, komentarzy: 0

W czwartek 14 grudnia 2017 roku dzieci 5 i 6 – letnie wraz z rodzicami brały udział we wspólnym pieczeniu i dekorowaniu ciasteczek. Zajęcia rozpoczęły się zabawą w kole, rozwiązywaniu bożonarodzeniowych zagadek oraz śpiewaniu kolęd. Dzieci przypomniały również wszystkim o tradycjach i zwyczajach związanych ze Świętami Bożego Narodzenia. Po tym etapie dzieci zamieniły się w małych kucharzy.

Serdecznie dziękujemy rodzicom za obecność, zaangażowanie oraz pomoc podczas zajęć