Zajęcia otwarte w przedszkolu

2018-03-27 18:58:03, komentarzy: 0

Dnia 22 marca w Oddziale Przedszkolnym w Masłowie Pierwszym, w grupie dzieci 3-4 letnich odbyły się zajęcia otwarte. Jak zawsze rodzice nie zawiedli.

„Przyszła do nas wiosna” – to temat, wokół którego dużo się działo podczas naszego spotkania. Dzieci na początku zaśpiewały piosenkę „Uciekaj zimo” i wtedy pojawiła się niespodzianka w postaci gościa-Pani Wiosny, która odwiedziła grupę maluszków. Zabawy z Panią Wiosną dostarczyły dzieciom wiele pozytywnych emocji.  Pani Wiosna opowiedziała dzieciom jak sadzi kwiaty, maluje motylom skrzydła i czesze trawę aby stała się zielona. Przedszkolaki z zainteresowaniem słuchały opowieści Wiosny. Wspólnie z gościem dzieci wykonały pracę pt. „Wiosenna łąka” i na pożegnanie zaśpiewały piosenkę.

Piękne prace dzieci zostały zaprezentowane w kąciku dla rodziców, aby Ci, którzy nie mogli być razem z nami , mogli cieszyć się umiejętnościami i talentami swoich pociech.

A teraz podziękowania: Dziękuję rodzicom za liczne przybycie do naszej grupy, dziękuję Im również za zainteresowanie i docenianie tego , co robimy w przedszkolu, dziękuję dzieciom za aktywne uczestnictwo w zajęciu i szczególnie miłą, radosną atmosferę.