Zajęcia otwarte w przedszkolu

2018-01-03 19:56:05, komentarzy: 0

Zajęcia otwarte dla rodziców to jedna z form współpracy przedszkola z rodzicami, w czasie której mają oni okazję zapoznać się między innymi ze sposobami pracy dydaktyczno- wychowawczej oraz  przekonać się, jak wiele ich pociechy już potrafią zrobić.

Okres przygotowań do Świąt Bożego Narodzenia to szczególna okazja do wzmacniania więzi rodzinnych jak również zachęcania rodziców do współpracy z przedszkolem.

W dniu 14 grudnia nasze przedszkole zamieniło się na moment w pracownię plastyczną, w której działo się wiele ciekawych rzeczy. W miłej, świątecznej atmosferze wielu rodziców, babć, dziadków naszych przedszkolaków odkrywało swoje talenty plastyczne, a dzieci zamieniły się w prawdziwych artystów.

Dzieci przywitały swoich najbliższych śpiewając piosenki i kolędy, po czym wszyscy chętnie zabrali się do pracy. Przy dźwiękach kolęd, z pomocą opiekunów powstawały piękne ozdoby świąteczne, długie łańcuchy, kolorowe bombki. Ozdoby posłużyły do udekorowania naszej świątecznej choinki. Podczas tworzenia prac rodziny wykazywały się niezwykłą pomysłowością i ciekawą inwencją twórczą, dumnie prezentując swoje dzieła.

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w warsztatach.