XI KONKURS "BEZPIECZEŃSTWO NA PIĄTKĘ"

2017-10-24 18:47:33, komentarzy: 0

Dnia 20 października 2017 roku w Centrum Targów Kielce odbyła się XI edycja powiatowego konkursu „Bezpieczeństwo na Piątkę” organizowanego przez Komendę Miejską Policji w Kielcach, wspólnie z  kuratorium oświay, skierowanego do uczniów klas piątych szkól podstawowych powiatu kieleckiego i miasta Kielce.

W konkursie wzięły  udział  dwadzieścia trzy drużyny z powiatu kieleckiego. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie klasy Va: Julia Brożyna, Konrad Niebudek oraz Konrad Skłodowski, którzy mieli okazję sprawdzić swoją wiedzę, umiejętności, a także wzięli udział w warsztatach z pierwszej pomocy przedmedycznej.

Rywalizacja przebiegała w trzech etapach. W pierwszym - przedstawiciele poszczególnych klas, zebrani w trzyosobowe grupy, musieli się zmierzyć z testem. W drugim - sprawdzianowi praktycznemu została poddana umiejętność jazdy na rowerze. Ostatnim elementem była ocena wcześniej wykonanych prac plastycznych na temat: "Kręci mnie bezpieczeństwo w szkole".

Po wielu zmaganiach reprezentanci naszej szkoły zajęli zaszczytne czwarte miejsce w powiecie kieleckim, wygrywając dla swojej klasy bilety do Muzum Wsi Kieleckiej w Tokarni.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.