Wyniki konkursu plastycznego "Anioły, Aniołki, Aniołeczki"

2018-01-03 20:03:31, komentarzy: 0

Dnia 21.12.2017r. w Oddziale Przedszkolnym w Masłowie Pierwszym rozstrzygnięty został Rodzinny Konkurs Plastyczny pt. "Anioły, Aniołki, Aniołeczki". Adresowany był do dzieci w wieku 3-6 lat z oddziałów przedszkolnych z Masłowa Pierwszego, które pod kierunkiem swoich rodziców wykonały indywidualne prace. Przedmiotem konkursu były prace plastyczne wykonane dowolną techniką o dowolnych formatach i kształtach. Celem konkursu było rozbudzanie wrażliwości estetycznej dzieci; rozwijanie plastycznych uzdolnień przedszkolaków; wspólna zabawa dzieci, rodziców. Na konkurs wpłynęło 19 prac ukazujących postać świątecznego anioła. Jury oceniając prace kierowało się następującymi kryteriami: estetyka wykonania pracy, oryginalność pomysłu a także użycie ciekawych materiałów. Wszystkie prace zostały nagrodzone upominkiem i pamiątkowym dyplomem. Anioły posłużyły do dekoracji szopki bożonarodzeniowej w kościele pod wezwaniem Przemienienia Pańskiego w Masłowie. Serdecznie dziękujemy wszystkim dzieciom i ich rodzicom za udział w konkursie oraz gratulujemy wspaniałych pomysłów artystycznych.