Wyniki konkursów przeprowadzonych w ramach projektu „Przeciwdziałanie przyczynom przestępczości”.

2018-12-18 20:18:22, komentarzy: 0

Informujemy, że uczniowie Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Masłowie wzięli udział w konkursach będących częściami programu „Przeciwdziałanie przyczynom przestępczości” realizowanego na terenie województwa świętokrzyskiego w ramach Funduszu Pomocy Pokrzywdzonym oraz Pomocy Postpenitencjarnej – Funduszu Sprawiedliwości.

Wyróżnienie w konkursie plastycznym „Wiem co dobre i wiem co złe - niech każdy też dowie się!” otrzymał Filip Januchta z klasy IIIA. Weronika Radek z klasy VB zajęła trzecie miejsce w konkursie literackim „Zło dobrem zwyciężaj”. Ponadto nagrodzeni na poziomie szkolnym zostali: Paulina Michalak z klasy IIIA, Sylwia Fijałkowska i Krystian Niebudek z klasy VA, Weronika Kotas z klasy VB oraz Dominika Rzadkowska z klasy VII.

Wszystkim nagrodzonym uczniom składamy gratulacje.