Pogoda Masłów z serwisu

GMINA MASŁÓW

WYGRANA młodzików z Masłowa

2017-11-09 21:13:32, komentarzy: 0

Dzień 2 listopada 2017 roku na długo zapadnie w pamięci naszym przeciwnikom z Ostrowca Świętokrzyskiego. Pewnie dlatego , że była to WYGRANA młodzików z Masłowa . Początki były trudne do drużyny dołączyli nowi zawodnicy z klasy  VII : Karol Kmieć i Gabriel Grzegolec. Mecz zaczął się wyrównanie za każdą bramkę przeciwnika nasi zawodnicy odpowiadali skutecznie. Najwiecej bramek rzucili Patryk Niewadził ( 12 bramek)oraz Kamil Samiczak ( 6 bramek). Jan Kasperek znowu w trudnych sytuacjach był niezastąpiony . Znowu ratował z opresji naszą drużynę.   Wprawdzie pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 14:12 na korzyść Ostrowca, jednak druga połowa meczu należała do Zawodników z Masłowa . Ostatecznie mecz zakończył się pewnym zwycięstwem Masłowa 25:24. Nasza drużynę w kategorii młodzika reprezentowali: Jan Kasperek , Patryk Niewadził , Kamil Samiczak, Piotr Januchta, Sebastian Brzoza, Stanisław Dróżdż , Adrian Kobyłecki , Mateusz Gębski , Gabriel Grzegolec, Karol Kmieć , Maciej Życzkowski .