Wycieczka Zerówek do Bałtowa

2018-06-06 15:25:44, komentarzy: 0

Dnia 22.05.2018r. dzieci z zerówek wraz z wychowawcami wybrały się wycieczkę do Bałtowa. Przed wyjściem dzieci przypomniały o zasadach bezpieczeństwa podczas wyjazdu, chodzenia parami oraz nie wyprzedzania grupy. Pierwszą atrakcją był spacer po Jura Parku wraz z przewodnikiem. Dzieci z uwagą słuchały ciekawostek o dinozaurach, zadawały mnóstwo pytań oraz podziwiały sztuczne modele dinozaurów. Następnie wszyscy udali się do oceanarium, gdzie atrakcją był filmik z rekinem. Gratulujemy dzieciakom odwagi przy oglądaniu ;-) Następnym punktem wycieczki był wspólny grill. „Strzałem w dziesiątkę” okazał się również Park Rozrywki, gdzie dzieci oraz ich opiekunowie mogli poszaleć na trampolinach, dmuchanych zamkach, rollercoasterach i karuzelach. W autokarze po całodniowym szaleństwie widać było radość na twarzach uczestników jak również można było usłyszeć ciche pochrapywanie zmęczonych, ale zadowolonych dzieciaków;-) Wszyscy uczestnicy zarówno mali jak i dorośli, zgodnie stwierdzili, że wycieczka bardzo im się podobała i chętnie wezmą udział w podobnej w przyszłości. Serdeczne podziękowania kierujemy w stronę Rodziców za pomoc i „czujne oko” podczas wycieczki ;-)