Wpłaty bezgotówkowe za żywienie i opłaty ponad 5 godzin.

2020-03-11 12:59:37, komentarzy: 0

Komunikat

w sprawie bezgotówkowych wpłat za żywienie dzieci i za pobyt w oddziale przedszkolnym.

Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Masłowie informuje, że wpłaty za żywienie uczniów w szkołach oraz za każdą godzinę pobytu dziecka w oddziale przedszkolnym powyżej 5 godzin dziennie można dokonywać w formie bezgotówkowej przelewając środki na wskazany rachunek bankowy szkoły (rachunek dochodów).

W celu wykonania operacji bezgotówkowej należy skontaktować się telefonicznie ze szkołą i ustalić wysokość naliczonej opłaty a także sposób przekazania noty księgowej wystawianej przez szkołę za dany miesiąc. Wskazana w tym przypadku jest droga mailowa choć inne rozwiązania, uzgodnione z dyrektorem szkoły, są również możliwe.

Przypominamy o zachowaniu terminowości w dokonywaniu wpłat. W przypadku przekazania środków po terminie i zaewidencjonowaniu w systemie bankowym, jesteśmy obligowani do naliczania odsetek bankowych. Termin dokonywania wpłat do dnia 10 każdego miesiąca.

Podajemy numer rachunku dochodów, na który należy dokonać wpłaty:

W razie pytań prosimy o kontakt telefoniczny.