Wojewódzki Konkurs ,,Bezpieczeństwo na piątkę”.

2018-11-19 20:17:14, komentarzy: 0

W dniu 18 października -w wyniku  eliminacji szkolnych -została wybrana trzyosobowa reprezentacja szkoły. Przed przystąpieniem do konkursu grupa uczennic z klasy 5b przygotowała makietę na temat ,,Kręci mnie bezpieczeństwo w szkole”.

W dniu 9 listopada 3 uczennice z klas piątych: Julia Chałacińska,  Amelia Majewska oraz Anna Zielińska  wzięły udział w eliminacjach powiatowych  XII edycji wojewódzkiego konkursu ,, Bezpieczeństwo na piątkę”. Dziewczęta pisały test wiedzy, obejrzały pokaz udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej w wykonaniu ratowników z Zespołu Medycznego OPP w Kielcach oraz wzięły udział w rowerowym torze przeszkód. Później zaprezentowały swoją pracę – makietę.

Niestety nasze uczennice nie zakwalifikowały się do etapu wojewódzkiego tego konkursu ale miały okazję rozszerzyć swoją wiedzę z zakresu szeroko rozumianego bezpieczeństwa.