Wizyta świętego Mikołaja.

2017-12-07 20:07:30, komentarzy: 0

„Wszystkie dzieci Mikołaja kochają

Wszystkie dzieci na Niego czekają.

Moc prezentów każdemu przyniesie,

Każe dziecko z prezentów się cieszy….”

Wizyta świętego Mikołaja 6 Grudnia to jeden z  najbardziej oczekiwanych  przez dzieci dni  w roku. Przygotowują się do niego  starannie. Każda grupa wykonała bardzo ciekawe prace plastyczne, na których oczywiście króluje Mikołaj. Oprócz prac plastycznych, wszystkie grupy przygotowały dla Mikołaja piosenkę i wiersz, które zaprezentowały przed wyjątkową osobą. Wszystkie dzieci już od samego rana z wielką niecierpliwością spoglądały na drzwi, nasłuchiwały „Mikołajowych” dzwoneczków. Święty Mikołaj nie zawiódł  dzieci i nie kazał długo na siebie czekać, przybył wraz ze Strażakami z Ochotniczej Straży Pożarnej z Masłowa. Już od samego rana zawitał do naszych Zerówek, lecz  zanim zaczął rozdawać prezenty, porozmawiał chwilę z dziećmi, zapytał czy były grzeczne i jak się przygotowywały do jego wizyty. Chyba był bardzo zadowolony z efektów, bo uśmiech nie schodził mu z twarzy. Wszystkie dzieci bardzo przeżywały to spotkanie. Mikołaj wręczył każdemu dziecku prezent i musiał się pożegnać, ponieważ czekały na niego inne dzieci. Prezenty były wspaniałe. Zdjęcia zrobione z Mikołajem piękną pamiątką tego spotkania. Przedszkolaki długo będą wspominały ten dzień, dzieliły się wrażeniami, ponownie oglądały prezenty oraz zerkały przez okno z nadzieją, że jeszcze raz zobaczą naszego gościa i pomachają mu na pożegnanie...