Wiosenna przerwa świąteczna.

2020-04-02 09:22:35, komentarzy: 0

Informujemy, że zgodnie z rozporządzeniami Ministra Edukacji Narodowej od 9 kwietnia 2020 roku do 14 kwietnia 2020 roku w szkole trwać będzie wiosenna przerwa świąteczna.

9 i 10 kwietnia 2020 roku (czwartek i piątek) nauczyciele nie będą prowadzić zajęć dydaktyczno-wychowawczych z uczniami w formie kształcenia na odległość, ani zajęć opiekuńczych (świetlicowych) dla uczniów. Natomiast nauczyciele przedszkola będą prowadzić swoją działalność z dziećmi do 10 kwietnia 2020 roku, na zasadach wynikających z przepisów o czasowym ograniczeniu funkcjonowania jednostek systemu oświaty.

Jednocześnie informujemy, że czekamy na dalsze rozporządzenia dotyczące realizacji zajęć dydaktyczno-wychowawczych po okresie świątecznym tj. od 15 kwietnia.