Wielki Bal w Przedszkolu

2017-02-09 13:25:19, komentarzy: 0

Karnawał to wspaniały okres zimowych balów, zabaw, a także nieodłączny element dzieciństwa. Jest on atrakcyjną i bardzo lubianą przez dzieci formą rozrywki, dostarcza im wielu przeżyć, radości i zadowolenia.
26 stycznia 2017r. w naszym przedszkolu wszyscy bawili się w sali ozdobionej balonami i kolorowymi serpentynami. Pomysłowość rodziców nie miała granic. Przygotowali oni dla swoich pociech ciekawe stroje karnawałowe. Na balu, więc obok księżniczek, wróżek pojawiły się postacie z ulubionych bajek Śnieżki, Pszczółki Mai jak również ze Spidermena. Po wielkiej prezentacji strojów rozpoczęły się tańce – przy rytmach wesołej muzyki, były one przeplatane zabawami oraz konkursami. Oczywiście niezabrakło słodkiego poczęstunku przygotowanego przez rodziców. Do domu dzieci wracały we wspaniałych humorach, dzieląc się z rodzicami swoimi przeżyciami.