Wielkanocne dekoracje – zajęcia otwarte w zerówce

2017-04-13 21:32:56, komentarzy: 0

W środę 12.04.2017 roku dzieci klas 0”a” oraz 0”b” wraz z Rodzicami brały udział we wspólnym dekorowaniu jaj wielkanocnych i tworzeniu wielkanocnych ozdób. Zajęcia rozpoczęły się wspólną zabawą w kole, dzieci zaprezentowały umiejętności recytatorskie i wokalne. Następnie przypomniały wszystkim o tradycjach i zwyczajach związanych ze Świętami Wielkanocnymi.

Prace wykonywane były różnymi technikami plastycznymi. Podczas wspólnej pracy-zabawy, Rodzice wraz z dziećmi wykazali się inwencją twórczą, co sprawiło maluchom wiele radości. Wszyscy uczestnicy zajęć dekorowali jajka, kurczaczki, jak również tworzyli ciekawe, oryginalne stroiki. Zajęcia przebiegały w miłej i przyjaznej atmosferze, a także wprowadziły wszystkich w wielkanocny nastrój.

Serdecznie dziękujemy Rodzicom za obecność, zaangażowanie oraz przyniesione materiały plastyczne. Życzymy Pogodnych i Radosnych Świąt Wielkanocnych!