Wielkanoc tuż, tuż – zajęcia otwarte dla rodziców w przedszkolu

2017-04-11 14:29:23, komentarzy: 0

Święta Wielkanocne są bardzo radosnym czasem, na który z wytęsknieniem oczekują zarówno dzieci jak i dorośli. Są to święta rodzinne, pełne tradycji i zwyczajów, które chcemy przekazywać młodszym pokoleniom. Tuż przed Wielkanocą, i w naszym przedszkolu nadszedł czas świątecznych przygotowań i dekoracji.

Właśnie z tej okazji zaprosiliśmy Rodziców na zajęcia otwarte, na których poznawaliśmy tradycje i zwyczaje świąteczne oraz przygotowywaliśmy ozdoby świąteczne. Na zajęciach przedszkolaki, z przygotowanych różnorodnych materiałów plastycznych przy pomocy Rodziców, wykonały piękne wielkanocne dekoracje. Dzieci wykonały pisankami, którymi ozdobiliśmy wiosenne gałązki znajdujące się w naszej sali przedszkolnej.

Spotkanie było doskonałą okazją dla Rodziców do zobaczenia swoich pociech podczas zajęć, miłego spędzenia czasu oraz wspólnej zabawy. Zajęcia przebiegały w miłej i serdecznej atmosferze, umiliły dzieciom oczekiwanie na święta i wprowadziły je w wielkanocny nastrój.

Dziękujemy Rodzicom za obecność, przyniesione materiały plastyczne oraz zaangażowanie w pracę przedszkola, a tym samym w wychowanie Waszych pociech.