Warsztaty zawodoznawcze

2019-03-06 18:59:33, komentarzy: 0

Od kilku lat Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Masłowie współpracuje z Mobilnym Centrum Informacji Zawodowej w Kielcach, a doradcy zawodowi zatrudnieni w tej jednostce pomagają wychowankom w dokonaniu właściwego wyboru zawodu i dalszej drogi kształcenia.

12 lutego 2019 roku oraz 6 marca 2019 roku pani Paulina Naporowska, pracownik MCIZ, spotkała się z gimnazjalistami uczęszczającymi do naszej szkoły. Zajęcia poświęcone tematowi „Określenie predyspozycji edukacyjno-zawodowych” umożliwiły uczniom zdobycie wiedzy i umiejętności niezbędnych do poznania własnych predyspozycji zawodowych, rynku pracy i zasad nim rządzących, a także zaplanowanie kariery edukacyjno-zawodowej.

Uczestnicy warsztatów zostali poinformowani o możliwości skorzystania z indywidualnych konsultacji – na terenie szkoły lub w siedzibie Centrum (Kielce-Słowik, ulica Klembowskiego 3, numer telefonu 41-344-75-97).