Warsztaty zawodoznawcze

2016-09-23 11:05:25, komentarzy: 0

Od kilku lat Zespół Szkół im. Jana Pawła II w Masłowie współpracuje z Mobilnym Centrum Informacji Zawodowej w Kielcach, a doradcy zawodowi zatrudnieni w  tej jednostce pomagają naszym wychowankom w dokonaniu właściwego wyboru zawodu i dalszej drogi kształcenia.

22 września 2016 roku p. Beata Szwed oraz p. Dawid Tobiasz, pracownicy Centrum,  spotkali się z uczniami klas III Gimnazjum na zajęciach poświęconych tematowi „Osobowość a predyspozycje zawodowe”. W styczniu odbędą się kolejne warsztaty, uczniowie będą też mieli możliwość skorzystania z porad indywidualnych (spotkania ze specjalistami odbywać się będą na terenie szkoły).

Przypominamy, że każda zainteresowana osoba (nie tylko uczeń szkoły) może umówić się na konsultację z pracownikami MCIZ w Kielcach – Słowik, ulica Klembowskiego 3 (nr telefonu 41-344-75-97).