Warsztaty Świąteczne u "Biedronek"

2019-01-02 18:52:03, komentarzy: 0

21 grudnia sala "Biedronek" w Przedszkolu w Masłowie Pierwszym zamieniła się na moment w pracownię plastyczną, w   której działo się wiele ciekawych rzeczy. W miłej, świątecznej atmosferze wielu rodziców naszych przedszkolaków odkrywało swoje talenty plastyczne, a dzieci zamieniły się w prawdziwych artystów.

Dzieci przywitały swoich rodziców śpiewając piosenki i tańcząc z nimi w kole, po czym wszyscy chętnie zabrali się do pracy. Zadaniem było ozdobienie pierniczków w kształcie np.:gwiazdki, choinki, serduszka. Każde dziecko mogło zadecydować, którą z tych rzeczy chciałoby wykonać. Przy dźwiękach kolęd, z pomocą rodziców powstawały także kolorowe bombki. Podczas tworzenia prac rodziny wykazywały się niezwykłą pomysłowością i ciekawą inwencją twórczą.

Dzieci z dumą prezentowały swoje dzieła. Pierniczki i bombki z pewnością będą stanowiły świąteczną dekorację domowych choinek. Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w warsztatach. Kolejne warsztaty już przed Wielkanocą. Zapraszamy!

wychowawca: Marta Myca