Udział naszych utalentowanych uczniów w konkursie gminnym

2019-09-30 22:12:06, komentarzy: 0

W konkursie plastycznym "Rok bez smogu w Górach Świętokrzyskich" wzięło udział aż 16 uczniów z naszej szkoły. Konkurs w tym roku zorganizowany był w formie warsztatów plastycznych. Przeznaczony był dla dwóch grup wiekowych: w kategorii klas 0-IV i klas V-VIII. Warsztaty trwały dwa dni. 24 września spotkały się dzieci najmłodsze ze szkół z terenu gminy Masłów. Natomiast 25 września pracowali uczniowie ze starszej grupy wiekowej. Prezentacja prac konkursowych oraz wręczenie nagród wyróżnionym uczniom odbędzie się w ustalonym terminie oraz miejscu, o czym powiadomimy uczniów i rodziców.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom warsztatów za wykonanie prac z pomysłem, dużą starannością, a także zgodnie z warunkami regulaminu.

Dzień 1

Dzień 2