Uczeń piątej klasy zajął I miejsce w województwie w Ogólnopolskim Konkursie z języka angielskiego English High Flier.

2018-01-08 20:58:37, komentarzy: 0

29 listopada w całym kraju odbył się Ogólnopolski konkurs z języka angielskiego English High Flier.  Konkurs jest organizowany w ramach projektu Łowimy Talenty, który jest formą wsparcia dla szkół w zakresie odkrywania i rozwijania uzdolnień dzieci i młodzieży. Inicjatywa promuje talenty i osiągnięcia uczniów oraz pomaga im kształtować ważne kompetencje osobiste.

W konkursie wzięło 11 uczniów Szkoły Podstawowej. Uczniowie przygotowywali się do konkursu przez kilka tygodni, wykazali się wiedzą, zapoznali się z obszernym materiałem i uzyskali świetne wyniki.

I miejsce i tytuł laureata w województwie świętokrzyskim otrzymał Konrad Skłodowski – uczeń klasy V a.

Wszystkim uczestnikom konkursu serdecznie gratulujemy.