Turnieju mini siatkówki Chłopców i Dziewcząt w ramach projektu Świętokrzyskie Mini Volley Cup

2017-05-29 20:08:56, komentarzy: 0

Czwartoklasiści z  naszej szkoły brali udział w rozgrywkach mini siatkówki , które odbyły się 24 maja w pięknej hali sportowej w Chęcinach. Celem imprezy była popularyzacja zdrowego stylu życia i zachęcanie do aktywności sportowej dzieci oraz  promocja siatkówki na terenie województwa. Dla niektórych chłopców były to pierwsze emocje związane z tą dyscyplina sportu.  Wszyscy wrócili do Masłowa zadowoleni z uzyskanych wyników, ale przeciez to nie one były najważniejsze.

Reprezentanci Masłowa - rocznik 2006 – dwójki (2 zawodników w drużynie)

Bartosz Kundera i Adamiec Karol ( Vmiejsce), Kulak Kacper i Szymon Zieliński (III miejsce), Stachura Kacper i Pająk Hubert ( VI miejsce)

Opiekun Masłowa: Mądzik Krzysztof