Targi edukacyjne

2019-03-27 06:03:12, komentarzy: 0

20 marca 2019 roku uczniowie klas III gimnazjum oraz klasy VIII Szkoły Podstawowej wzięli udział w Giełdzie Szkół i Uczelni, zorganizowanej na terenie Centrum Kongresowego Targów Kielce.

Swoją ofertę edukacyjną zaprezentowało tu ponad 35 szkół i placówek nie tylko z regionu świętokrzyskiego, ale i z całej Polski. Uczniowie mogli porozmawiać z nauczycielami oraz starszymi kolegami, uczącymi się w najpopularniejszych kieleckich liceach, technikach i szkołach branżowych.  Swoje stoiska miały też szkoły powiatowe oraz Rzemieślnicza Szkoła Branżowa.

Wydarzenie przyciągnęło setki młodych mieszkańców województwa świętokrzyskiego. Mamy nadzieję, że nasi uczniowie zdobyli w trakcie tego wyjazdu informacje, które ułatwią im wybór przyszłej drogi edukacyjno-zawodowej.