SZLACHETNA PACZKA 2017

2017-12-22 18:58:04, komentarzy: 0

Już od kilku lat uczniowie, ich rodzice oraz pracownicy szkoły organizują ,,Szlachetną Paczkę” dla wybranej rodziny. W tym roku również udało nam się zorganizować pomoc dla pewnej rodziny z Kielc. Paczki zostały zawiezione 9 grudnia i przekazane wolontariuszom.

A oto relacja z wręczenia paczki rodzinie:

Drogi Darczyńco,
w SZLACHETNEJ PACZCE chcemy pomagać tak, aby ludzie sami radzili sobie w życiu. Dziękujemy, że robisz to razem z nami!
Chcemy wydobywać z ludzi to, co mają w sobie najpiękniejsze. Dzięki przygotowanej przez Ciebie pomocy – wydobywasz piękno z rodziny, sprawiasz, że czuje się dla kogoś ważna. Naprawdę. Będziesz mógł o tym przeczytać w Prezencie.
Ty obdarowałeś rodzinę. A teraz rodzina (oznaczona numerem SWI-3284-567050), wolontariusz, który się nią opiekował chcą teraz obdarować Ciebie.

Relacja z wręczenia paczki Rodzinie.

Pani Agnieszka była zszokowana ilością otrzymanych paczek, kiedy ułożyliśmy je wszystkie na podłodze, nie dowierzała. Córki pani Agnieszki nie mogły się doczekać, aż wniesiemy ostatnie paczki, tak bardzo chciały zobaczyć co jest w środku. Przy rozpakowywaniu paczek nie było syna Piotrka. W otwieraniu paczek pomagała również najstarsza córka, która przyleciała z Anglii odwiedzić rodzinę. Podczas odpakowywania prezentów było bardzo dużo radości. Pani Agnieszka cieszyła się ze wszystkiego co znalazła w świątecznie udekorowanych pudełkach. Gdy Pani Agnieszka dokopała się do pudła z ubraniami, natychmiast ubrała się w skórzaną kurtkę, która od razu przypadła jej do gustu, przymierzając ją powiedziała: ,,ta kurtka jest piękna, idealna’’. Dziewczyny odpakowując kolejne paczki krzyczały z radości. W jednej z paczek Wiktoria znalazła dwa miśki, które od razu podarowała Karolinie, która tak się ucieszyła, że od razu chciała sobie zrobić z nimi zdjęcie. Mama z córkami cieszyły się również z kurtek zimowych, adidasów dla Piotrka jak również ze środków czystości i żywności. Niesamowite było to, jak rodzina dzieliła się radością, otwierając prezenty bardzo entuzjastycznie reagowała na każdą znalezioną rzecz! W pokoju wypełnionym szczelnie paczkami czuć było niezwykłą atmosferę głębokiego wzruszenia i radości. Kobieta wraz z dziećmi dziękowała za wszystko darczyńcom szczególnie za ich dobre serce, ze wzruszeniem podkreślała kilkakrotnie, że dostała dużo więcej niż prosiła. Rodzina nie mogła znaleźć odpowiednich słów, które mogłyby wyrazić ich wdzięczność. Pani Agnieszka wraz z dziećmi ze wzruszeniem złożyła nam świąteczne życzenia, prosząc również o przekazanie ich wraz z kartką świąteczną wspaniałym darczyńcom.

Co chce przekazać wolontariusz?

Z całego serca chcielibyśmy podziękować pani Beacie Nowakowskiej oraz wszystkim uczniom, którzy przyczynili się do zorganizowania świątecznej paczki. Tacy ludzie, jak Państwo inspirują do tego, żeby stawać się lepszym człowiekiem. Dziękujemy bardzo za zaangażowanie oraz okazane serce. Podarowana paczka przyczyniła się do poprawy jakości nadchodzących świąt w rodzinie pani Agnieszki. Dzięki Waszej pomocy te święta będą dla nich niezapomniane i wyjątkowe. Z okazji zbliżających się świąt Bożego Narodzenia pragniemy życzyć zdrowych, spokojnych i radosnych świąt spędzonych w gronie najbliższych.

Co chce powiedzieć od siebie Rodzina?

Pani Agnieszka wraz z dziećmi życzą dużo zdrowia, wesołych, spokojnych Świąt Bożego Narodzenia oraz Szczęśliwego Nowego Roku. Pani Agnieszka ze wzruszeniem dziękuje za dobre serce darczyńców, którzy chcieli jej pomóc. Rodzina przekazała wolontariuszom kartkę świąteczną, która niebawem przekażemy.

Dziękujemy!
Zespół SZLACHETNEJ PACZKI