Święty Mikołaj u Przedszkolaków w Masłowie Drugim

2020-12-08 19:12:37, komentarzy: 0

Święty Mikołaj lubi odwiedzać dzieci w każdym miejscu na całym świecie. 4 grudnia z workiem pełnym prezentów przyjechał również  do naszego przedszkola. Słoneczka były bardzo szczęśliwe, rozpromienione, a kiedy znalazły się blisko św. Mikołaja – troszkę zawstydzone. Oprócz pełnego prezentów worka Święty Mikołaj przywiózł ze sobą dużo uśmiechu. Rozmawiał z dziećmi ,cierpliwie odpowiadał na wszystkie pytania oraz  zachęcał ich, aby były grzeczne i słuchały rodziców . Na zakończenie Święty Mikołaj wszystkim przedszkolakom  wręczył  paczki.  Za prezenty dzieci odwdzięczyły się wyrecytowanym wierszem, pięknie zaśpiewaną piosenką, słodkim upominkiem oraz rysunkami.  W tym dniu „Słoneczka” obejrzały spektakl „Piosenki na zimę” w wykonaniu aktorów Teatru Lalki i Aktora „Kubuś” oraz bawiły się przy muzycznych utworach  o Mikołaju.