Święto Babci i Dziadka w zerówce

2017-01-28 19:04:20, komentarzy: 0

Miesiąc styczeń jest miesiącem wyjątkowym z uwagi na to iż do szkoły przybywają niezwykli goście, a są nimi: Babcia i Dziadek. Z okazji święta Babci i Dziadka w naszych zerówkach odbyło się spotkanie, na które przybyli wyczekiwani goście, którzy licznie przybyli na uroczystość. Każda z grup przygotowała część artystyczną. Dziadkowie mogli zobaczyć jak pięknie występują ich wnuczęta. Nie zabrakło wzruszeń i gromkich braw.

Dzieci śpiewały piosenki, recytowały wierszyki oraz przygotowały krótką inscenizację do utworu „Tango dla Babci”. Goście byli poruszeni. W oczach niektórych, można było dostrzec łzę wzruszenia….

Kolejną niespodzianką dla naszych gości były własnoręcznie wykonane przez dzieci laurki. Na koniec wszyscy poczęstowali się pysznymi ciastami domowego wypieku. Serdeczne podziękowania kierujemy w stronę rodziców dzieci, którzy przygotowali smaczny poczęstunek. Całe spotkanie przebiegło w serdecznej atmosferze.

A za rok znów się spotkamy z naszymi miłymi dziadkami….