Światowy Dzień Pluszowego Misia u "Biedronek"

2019-12-23 20:51:17, komentarzy: 0

Roczny kalendarz pełen jest fantastycznych dat i dni do świętowania - wśród nich na szczególną uwagę zasługuje Dzień Pluszowego Misia. W dniu 28.11.2019r. przedszkolaki „Biedronki” z Przedszkola w Masłowie Pierwszym uczestniczyły w obchodach Światowego Dnia Pluszowego Misia . Mimo coraz nowocześniejszych i coraz atrakcyjniejszych zabawek, moda na misie nie przemija. Tego dnia każde dziecko przyszło do przedszkola ze swoim przyjacielem- Misiem. Przybyły misie małe, duże, bardzo duże, białe, różowe, zielone wprost bajecznie kolorowe a każdy był piękny i wyjątkowy. Do wspólnego świętowania zaprosiliśmy także rodziców. Przedszkolaki wraz z rodzicami zostały zaproszone do wspólnej zabawy w misiowej krainie. Dla dzieci w tym dniu przygotowano wiele atrakcji: zabawy ruchowe, misiowe tańce, degustacja miodu, zabawy zręcznościowe. W tym magicznym dniu nawet na śniadanie było to co misie lubią najbardziej czyli misiowe kanapeczki.