2020-11-30 18:04:40, komentarzy: 0

Miękki, puchaty, z klapniętym uszkiem czy wielkimi oczkami. 25 listopada przypada przesympatyczne święto - Światowy Dzień Pluszowego Misia. Trudno zaprzeczyć, że pluszowy miś to najlepszy przyjaciel każdego malucha, jedyna przytulanka na otarcie łez i ukochana "podusia" do snu. O tym święcie, nie zapomniały także przedszkolaki z Oddziałów Przedszkolnych w Masłowie. W każdej grupie było mnóstwo atrakcji i integracja. A dzieciaki odwiedził prawdziwy pluszowy miś.

Dzieci ze wszystkich grup przygotowały piękne ozdoby z pluszowym misiem w roli głównej. Była misiowo-obrazkowa galeria, papierowe "pacynki" i misie z papieru, a także misiowe opaski.  Do wspólnej zabawy z racji święta pluszowego misia włączyły się między innymi grupy: Biedronki, Pszczółki, Wesołe nutki i Sówki.