Świąteczna paczka

2017-12-18 20:21:14, komentarzy: 0

„Nie jest bogatym ten, kto dużo ma,
lecz ten, kto dużo daje.” - Erich Fromm

Informujemy, że w odpowiedzi na prośbę Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej  uczniowie oraz pracownicy Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Masłowie włączyli się w zbiórkę artykułów potrzebnych do sporządzenia świątecznych paczek dla znajdujących się w trudnej sytuacji materialnej mieszkańców naszej gminy.

18 grudnia 2017 roku przekazaliśmy zebrane produkty pracownikom socjalnym Ośrodka.

Gratulujemy i dziękujemy Rodzicom - umożliwiając dzieciom udział w akcjach charytatywnych uczycie je tego, o czym mówił Patron naszej szkoły Ojciec Święty Jan Paweł II: „Człowiek jest wielki nie przez to, co posiada, lecz przez to, kim jest; nie przez to, co ma, lecz przez to, czym dzieli się z innymi.”