Sukcesy naszych uczniów w Ogólnopolskim Konkursie z Języka Angielskiego English Ace

2019-04-11 19:57:07, komentarzy: 0

06. 03. 2019 w całym kraju odbył się Ogólnopolski Konkurs z Języka Angielskiego English Ace.  Konkurs jest organizowany w ramach projektu Łowimy Talenty, który jest formą wsparcia dla szkół w zakresie odkrywania i rozwijania uzdolnień dzieci i młodzieży. Inicjatywa promuje talenty i osiągnięcia uczniów oraz pomaga im kształtować ważne kompetencje osobiste.

W konkursie wzięło 14 uczniów Szkoły Podstawowej z klas 4. Uczniowie przygotowywali się do konkursu przez kilka tygodni, wykazali się wiedzą, zapoznali się z obszernym materiałem i uzyskali świetne wyniki.

I miejsce w województwie zdobyła Antonina Muczko- klasa IV a

II miejsce w województwie zdobył Oskar Skrzeczowski – klasa IV b

III miejsce w województwie zdobył Wojciech Piróg – klasa IV b

Dobre wyniki osiągnęli również uczniowie: Julia Waldon, Daria Kołomańska, Zuzanna Bartosik i Aleksander Rzadkowski.

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy i życzymy wspaniałych osiągnięć w przyszłości.