SUKCESY NASZYCH UCZNIÓW W OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE LEKSYKALNYM MEMORY MASTER

2020-03-01 21:58:42, komentarzy: 0

Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w ogólnopolskim konkursie z języka angielskiego MEMORY MASTER. Konkurs jest nowatorskim przedsięwzięciem na rynku edukacyjnym. Został zaprojektowany przez nauczycieli języka angielskiego jako pomocne narzędzie do aktywnego wspierania nauki słownictwa i do skutecznego motywowania. Dzięki nowej formie konkursu można nie tylko sprawdzić wiedzę swoich uczniów, ale przede wszystkim w nowoczesny sposób zachęcić ich do zdobycia nowej wiedzy i odświeżenia tej już nabytej.

Najwyższą ilość punktów i wyróżnienie zdobyli uczniowie klasy IVb- Alicja Bednarska oraz Adam Felcman. Wyróżnienie zdobyła także uczennica klasy Vb- Daria Kołomańska. Natomiast dyplom laureata II stopnia zdobyła uczennica klasy Va- Antonina Muczko. Gratulujemy wszystkim uczestnikom i życzymy kolejnych sukcesów w konkursach językowych.