Sukces kredką malowany

2018-06-04 21:00:41, komentarzy: 0

Informujemy, że prace dwóch uczennic Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Masłowie zostały wyróżnione przez jury konkursu plastycznego „Poślizg z alkoholem”:

1. Julia Chałacińska z klasy IVA otrzymała wyróżnienie specjalne – nagrodę Marszałka Województwa Świętokrzyskiego.
  2. Maja Miernik z klasy VII otrzymała wyróżnienie specjalne – nagrodę Starosty Kieleckiego.

Jest to ogromny sukces, bowiem w tym roku Komisja stanęła przed trudnym zadaniem ocenienia 103 prac przygotowanych przez dzieci i młodzież z województwa świętokrzyskiego.

Przypominamy, że celem konkursu ogłoszonego przez Zarząd Świętokrzyskiego Klubu Abstynentów „RAJ” jest zwiększenie świadomości dzieci i młodzieży na temat zagrożeń wynikających ze stosowania substancji psychoaktywnych. Jesteśmy przekonani, że emocjonalny i intelektualny przekaz prac naszych uczennic zachęci innych do wyboru zdrowych i pożądanych społecznie postaw i zachowań.

Gratulujemy dziewczynkom i ich rodzicom.

Praca nr 1 – autor: Julia Chałacińska z klasy IVA

Praca nr 2 – autor: Maja Miernik z klasy VII