SPOTKANIE Z PANEM ANDRZEJEM WILKOSEM W MASŁOWIE DRUGIM

2019-03-06 18:57:17, komentarzy: 0

W dniu 28 lutego   przedszkolaki uczestniczyły w zajęciach prowadzonych przez  pana Andrzeja Wilkosa, założyciela zespołu Andrzej i Przyjaciele.  Nasz Gość,  opowiedział dzieciom o swojej niezwykłej pasji i pracy muzyka. Na żywo zaprezentował brzmienia m.in.:  gitary, harmonijki ustnej, autoharp i wielu innych instrumentów . Podczas tego spotkania dzieci miały możliwość zobaczyć, poznać budowę oraz dźwięki tych instrumentów. Pan Andrzej w przystępny i niezwykle interesujący sposób opowiedział dzieciom o muzyce country. Zaprezentował strój kowboja, dzieci poznały ich nazwy. Oprócz tego zaproszony gość wykonał kilka utworów muzycznych oczywiście z pomocą wszystkich przedszkolaków. Największą radość sprawiła dzieciom  próba  samodzielnej gry na instrumentach.

Bardzo dziękujemy panu Andrzejowi za przybycie oraz podzielenie się swoją wiedzą i talentem.  To spotkanie  może zainspiruje przedszkolaków do rozpoczęcia przygody z muzyką.