Spotkanie z Mikołajem w Masłowie Pierwszym

2019-12-10 19:42:11, komentarzy: 0

Wizyta Mikołaja w przedszkolu to jeden z najbardziej oczekiwanych przez dzieci dni w roku. Od samego rana dzieci z niecierpliwością wyczekiwały na gościa z siwą brodą, spoglądały na drzwi, nasłuchiwały „Mikołajowego” dzwoneczka.

Wszystkie grupy pracowicie przygotowywały się na to spotkanie. Sala pięknie przystrojona, a przedszkolaki przygotowane z wierszami i piosenkami dla wyjątkowego gościa.

Ponieważ nie było śniegu Mikołaj przybył do naszego przedszkola wraz ze strażakami z Ochotniczej Straży Pożarnej z Masłowa  rano 6 grudnia.

Każda grupa zaprezentowała się przed Mikołajem, któremu bardzo podobało się takie przywitanie i nagrodził dzieci brawami. Następnie obdarował wszystkie dzieci prezentami.
Zdjęcia zrobione z Mikołajem, będą wspaniałą pamiątką tego spotkania. Żegnając się z dziećmi Mikołaj obiecał, że na pewno wróci do nas za rok.