Sportowy Dzień Rodziny w przedszkolu u „Biedronek”

2019-05-27 21:14:38, komentarzy: 0

Dnia 24 maja 2019r. w przedszkolu w Masłowie Pierwszym odbył się Sportowy Dzień Rodziny. Ze względu na utrzymujące się przez długi czas opady deszczu, dzień ten został zorganizowany w sali przedszkolnej. Na uroczystość tą została zaproszona pani wice wójt Monika Dolezińska-Włodarczyk, pan dyrektor Marcin Gawron oraz mamusie i tatusiowie naszych 3-latków i 4-latków.

Dzień ten przebiegł inaczej niż dotychczasowe uroczystości przedszkolne. Nie było tym razem wierszy, recytacji, inscenizacji. Rodzice zostali poproszeni o przyjście w wygodnym stroju i sportowych butach. Zaproszeni goście niespodziewani się ćwiczeń, zabaw ruchowych oraz tańców przy największych przebojach przedszkolnych takich jak: „Chocolate”, Tarkan „Kiss Kiss”, Gusstavo Lima „Balada” . Było aktywnie, wesoło i rodzinnie. Rodzice dotrzymywali kroku swoim dzieciom i po uśmiechach na ich twarzach można odczytać, że świetnie bawili się tego dnia. Po aktywnym udziale, rodzice chętnie odpoczęli przy stolikach i skosztowali pyszności przygotowanych przez kilku rodziców. I z tego miejsca dziękujemy za przygotowanie poczęstunku: ciast, owoców i soków. W tym czasie „Biedroneczki” zaśpiewały rodzicom piosenkę „Moja wesoła rodzina” oraz wręczyły własnoręcznie ozdobione ramki ze swoim zdjęciem. W wolnej chwili rodzice z dziećmi mogli sobie zrobić pamiątkowe zdjęcie.

Mamy nadzieję, że dzień ten zostanie długo w pamięci rodzicom.

Wychowawca: Marta Myca